Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Zabudnuté heslo|Nová registrácia
Hore
Infolinka +420731447243
FERIER s.r.o.
Zváracia technika, pre laika aj profíka
Košík
Tovar za 0 EUR

O nás

Rád Vás obslúžia Miroslav Kolibáč na čísle +420731447243

 

Prípadne Daniel  +420731447245

 

Naša firma FERIER sros zaoberá zvárací technikou od roku 1997 a v roku 2006 sme pre Vás otevřelii eShop, kde máte lepší výber a nižšie ceny. Sme špecialisti na zváracie techniku, štartovacie zdroje a nabíjačky, preto tiež máme veľké skladové zásoby a rýchle dodávky tovaru Vám - zákazníkom. Ako jedni z mála zapožičiavame náhradné zváracie techniku ​​a pokiaľ je to možné, tak inú náhradnú techniku ​​zdarma pri reklamácii.

Na konci apríla sme inovovali internetový obchod aby sme Vám uľahčili nákup. Bol vylepšený dizajn aby pre Vás bol príjemnejší výber výrobkov. Pri inovácii bol kladený dôraz na prehľadnosť, tak dúfame, že sa Vám toto prostredie páči.

 

Nie sme len obchodníci, ak neviete, ktorú techniku ​​si vybrať, tak Vám radi poradíme. Môžeme Vám dohodnúť konzultácii s technológom zvárania a ďalším odborníkmi z odboru, ktorý potrebujete.

 

Sme držiteľmi certifikátu kvality STN EN ISO 9001: 2009

 

 

Dále jsme získali

 

 

 

 

Máme vlastné servis a vykonávame ako záručný tak pozáručné servisné opravy, tiež zapožičiavame zadarmo náhradné techniku po dobu opravy (ak je na firme náhradný stroj k dispozícii).

 

 

 

 

 

Sme tu pre Vás.

   


        

Za tým Ferier s.r.o.                 Daniel Kolibáč